پرونایس

پرونایس،غنی شده با عصاره خاویار


اولین بودن در کنار منحصربه فرد بودن ، تجربه ای زیبا و به یادماندنی برای مصرف یک محصول است و محصولات خاویاری( پرونایس) با برخورداری از این ویژگی های ممتاز ، توانسته اند بخش عمده ای از نیازها و سلیقه های * خاص* مصرف کنندگان محصولات آرایشی_ بهداشتی کشور را تحت پوشش قرار دهند.
محصولات خاویاری پرونایس برای اولین بار در کشور با استفاده از بهترین و مرغوب ترین خاویار دریای خزر بعنوان اولین برند آرایشی_بهداشتی دریایی کشور، در شرکت دانش بنیان داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر فرموله و وارد بازار  شده اند.
 
وجه بارز این محصولات علاوه بر
*تغذیه کنندگی پوست و مو* که خود شاخصه ای ارزشمند و مطلوب برای عموم مصرف کنندگان است، *خاص* بودن این محصولات از نظر سلیقه و نیاز علاقه مندان به محصولات لاکچری می باشد.
خاص بودن و نو بودن این محصولات در کنار ظرفیت های این برند جهت تولید و توسعه هرچه بیشتر و متنوع تر محصولات آرایشی_بهداشتی خاویاری برای شادابی و طراوت پوست و مو ، از دیگر ویژگی های فوق العاده محصولات پرونایس به شمار می آید.
تولید کرم های ضدآفتاب خاویار پرونایس، شامپو و نرم کننده خاویار پرونایس، شامپو ضدشوره و تثبیت کننده رنگ مو خاویار ، خمیردندان خاویار پرونایس و ...نشان می دهد که ظرفیت های این برند خاص برای پاسخگویی به نیازها و سلیقه های *سطح بالا و متفاوت* در جامعه به وجه قابل قبولی، بالاست.

تهران – خیابان استاد نجات الهی – خیابان شهید صارمی شرقی – شماره ۳۵ – طبقه اول

ارتباط با داروسازی دکتر جهانگیر در واتساپ
Close and go back to page