پرمون

پرمون ، پاسخی از طبیعت« پرمون»

برند نام آشنا و خاطره انگیز ایرانی در زمینه تولید محصولات آرایشی- بهداشتی گیاهی و طبیعی  با بیش از 35 سال سابقه تولید مستمر و باکیفیت است.
محصولات پرمون به طورعمده  شامل انواع  شامپوهای گیاهی ، نرم کننده و حالت دهنده مو و ... می باشد که در طی سال ها تولید و تخصص گرایی ، با بهترین کیفیت و درجه بالای مطلوبیت، در دسترس عموم اقشار جامعه  قرار گرفته است.
اعتماد جامعه ایرانی به مصرف محصولات پرمون در اقصی نقاط  این مرز و بوم به پشتوانه کیفیت برتر و عملکرد موثر این محصولات در رفع نیازهای پوست و مو و تامین سلامت جامعه با استفاده از مواد طبیعی و گیاهی ، حاصل شده  و امروز نیز با گذشت سال ها فاز جدیدی از تولید دانش بنیان و به روز در دستور کار این برند قرار گرفته است.
بهره گیری از پتانسیل  گیاهان دارویی اقلیم  زرخیز زاگرس در کنار توسعه تحقیقات کاربردی و پژوهشی و تاکید بر نوآوری در تولید، از جمله ظرفیت های این برند است که به ما اطمینان می بخشد در پس سال ها تجربه موفق بگوییم : « پرمون  پاسخی از طبیعت» .
هم اکنون محصولات پرمون شامل شامپو سبوس برنج پرمون ، شامپو رزماری پرمون ، شامپو چای سبز پرمون، شامپو روغن درخت چای پرمون ، شامپو تقویتی پرمون، شامپو کتیرا پرمون ، شامپو سیر پرمون، شامپو بدن پرمون ،شامپو بچه پرمون، ژل کتیرا پرمون، سرم مو پرمون، اسپری چسب مو پرمون ، کرم و روغن شترمرغ پرمون و ... با برترین کیفیت  و بهترین مواد موثره در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه در اختیار هم وطنانمان قرار دارد.

تهران – خیابان استاد نجات الهی – خیابان شهید صارمی شرقی – شماره ۳۵ – طبقه اول

ارتباط با داروسازی دکتر جهانگیر در واتساپ
Close and go back to page